10. Часто задаваемые вопросы

  Инструкция пользователя >

10. Часто задаваемые вопросы

Previous pageReturn to chapter overview

1.Чи відображаються замовлення як «допомогу»? Так. Якщо замовлення йде як допомогу, над адресою клієнта буде червоний надпис «Допомога!».

2. Що означає «Сесія застаріла»? Дане повідомлення з'являється, якщо до сервера підключився два водія з одним логіном і паролем. Зверніться до директора філії якщо не знаєте причини.

3. Не можу зайти в програму, висвічується повідомлення «Ви заблоковані!». Ви заблоковані. Зверніться до директора філії.

4.Я був на замовлення і моя програма закрилася, що робити? При повторному вході в програму все відновиться. Не хвилюйтесь.

5.Программаі не вдалося підключитися до сервера? Зачекайте, в сервер вносяться корективи. Через кілька хвилин все запрацює. Якщо ж програма не може підключитися протягом тривалого періоду часу, повідомте директору філії.

6.Включив фільтр і програма зависла. Нічого не зависло. При першому запуску фільтра з встановленим методом фільтрації по маршруту оновлюються координати всіх замовлень. Це може займати до 1 хвилини.

7.На яких смартфонах працює програма? Програма написана під android 2.2, отже працює з усіма версіями вище 2.2. Якщо у Вас програма не працює - повідомте це директору філії, а так само Вашу версію android.

8. Один з моїх акаунтів заблокований і я не можу зайти на інші. Вам потрібно відключити заблокований акаунт. Для цього дивись пункт «Редагування акаунтів».

9. Програма не встановлюється! Пише - «Не можливо встановити програму» або щось таке ... Швидше за все у Вас прошивка нижче 2.2. Встановіть більш сучасну версію прошивки. Або у вас не включена можливість встановлювати сторонні додатки. Або ж у Вас китайський планшет або телефон. У даних пристроях іноді не встановлюють бібліотеку, необхідну для роботи програми.

10. Не правильний логін і пароль, хоча на сайт заходить. Перевірте правильність введення логіна і пароля. Між символами не повинно бути пробілів! Якщо ви ввели правильний логін і пароль, але програма вас не пускає, зверніться до керівника служби. Якщо Ви новий водій, зверніться до керівника служби.

11. Як правильно оновити програму? Якщо ви побачили напис «Доступна нова версія програми!» і завантажили її, Вам потрібно заново її встановити. При цьому всі налаштування збережуться.

12. Sim карти яких операторів можна встановлювати для роботи з програмою? Для роботи з програмою необхідний безлімітний інтернет. Підходять всі GSM оператори з безлімітним тарифом.

13. Як я можу дізнатися адресу вулиці, на якій зараз перебуваю? Адреса вулиці видно тільки при включеному фільтрі вгорі програми зеленими буквами. Для динамічного зміни адреси вулиці виберіть в фільтрі визначення місця розташування за допомогою GPS.

14. Чому список замовлень довго оновлюється? Швидше за все Ви включили фільтр і вибрали метод фільтрації по маршруту. У цьому методі фільтрації замовлення оновлюються повільніше.

15. Мені потрібно зателефонувати але я на замовленні, що робити? Для того щоб згорнути програму натисніть кнопку «Додому». Програма згорнеться і Ви зможете зателефонувати. Щоб повернутися назад в програму потрібно увійти в неї заново.

16. Що означає повідомлення «Не можливо оновитися. Спробуй пізніше"? Дане повідомлення з'являється, коли телефон блокує доступ до карти пам'яті або у Вас відсутній карта пам'яті. Якщо перший варіант - перезавантажте телефон, якщо другий - потрібно вставити в телефон карту пам'яті