3. Налаштування програми

  Інструкція користувача  >

3. Налаштування програми

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Щоб перейти до налаштувань натисніть три крапки в правому верхньому куті екрану вашого смартфона і виберіть «Налаштування» (Скріншот 3.1). Налаштуйте програму як вам зручно і натисніть клавішу «Назад» вашого смартфона. Налаштування оновляться і збережуться автоматично.

all_settings

Скріншот 3.1

informing_settings

Скріншот 3.2

 

Чтобы изменить настройки информирования о поступлении новых заказов нажмите на «Информирование». Перед вами откроется окно (рис 3.2).

 

Щоб змінити налаштування інформування про надходження нових замовлень натисніть на «Інформування». Перед вами відкриється вікно (рис 3.2). При бажанні в даному вікні Ви можете вмикати / вимикати вібрацію при надходженні нового замовлення, а також налаштувати звукове інформування. Доступні такі налаштування звукового інформування як: відключено, мелодія, голос (жіночий голос скаже «Список замовлень оновлений») і проговорювати адресу. Щоб змінити оформлення програми натисніть на «Налаштування інтерфейсу». Відкриється нове вікно (Скріншот 3.3.). Що б змінити розмір шрифту у вікні замовлення, натисніть на «Розмір шрифтів у вікні замовлення». Щоб змінити розмір шрифту адреси замовлення в списку замовлень натисніть на «Розмір шрифтів адрес». В обох випадках відкриється діалогове вікно зміни розміру шрифту. Виберіть відповідний розмір від 10 до 40 і натисніть «Ок». Щоб мати можливість видаляти замовлення з Вашого списку, пункт «Видалення замовлень» повинен бути включений. Для видалення замовлення проведіть на замовлення в списку пальцем зліва направо або справа наліво, замовлення віддалиться (Скріншот 3.4). Так само можна вмикати / вимикати відображення кінцевого адреси у відповідному пункті «Відображення кін. адреси ». У Вас є можливість вибору розташування кнопки "Маршрут на карті". Існує три можливих варіанти відображення - прихована, зверху, знизу. Для вибору натисніть на «Розташування кнопки», після натискання такий же кнопки на пункт нижче можна вибрати розташування кнопки «Взяти замовлення», де можна вибрати один з двох варіантів відображення - зверху і по центру (Скріншот 3.3).

2014-10-03_134702_zoom24

Скріншоти 3.3

2014-10-10_090006_zoom20

Скріншоти 3.4

 Для зміни кольору тексту у вікні перегляду замовлення, натисніть на «Колір тексту» (Скріншот 3.3.), У вас відкриється нове вікно, в якому можна вибрати 1 з 9 кольорів (Скріншот 3.5), після натискання на будь-який з них, колір тексту, у вікні замовлення, буде відображатися таким кольором, на який ви натиснули (Скріншот 3.6). Так само в даному вікні ви можете скасувати підтвердження прийняття замовлення. Прибравши галочку в налаштуваннях у Вас з'явиться можливість брати замовлення одним натисканням на зелену галочку без підтвердження.

color_picker_zoom24

Скріншоти 3.5

hmfile_hash_8a32f40c

Скріншоти 3.6

  Для включення фільтра натисніть на «Налаштування фільтра» в головному вікні налаштувань (Скріншот 3.1). Відкриється нове вікно (Скріншоти 3.7 і 3.8).

2014-10-03_134613_zoom24

Скріншоти 3.7

2014-07-01_132738_zoom24

Скріншоти 3.8

Налаштування фільтру розбиті на такі категорії як «Основні», «автозахвату», «Вартість», «Кінцева адреса» і «Додаткові налаштування». Щоб включити фільтр натисніть на «Включити». http://rabotavtaxi.com/news/157/earn-more