4.1. Автозахват.

  Інструкція користувача > 4. Основні налаштування >

4.1. Автозахват.

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 ЕЯкщо Ви хочете, щоб програма автоматично брала замовлення зайдіть в налаштування фільтра і в категорії «автозахвату» встановіть галочку на пункті «Увімкнути / вимкнути автозахват» (Скріншот 4.2). Радіус автозахвата виставлений в налаштуваннях за за замовчуванням і дорівнює 1000 метрів. Змінити це значення не вийде. Натисніть кнопку «Акаунти» і виберіть ті позивні з яких ви будете брати замовлення за допомогою автозахвата. Для того, щоб програма брала «попередні» замовлення встановіть галочку на пункті «Попередні», для того, що б програма брала замовлення з приміткою, встановіть галочку в пункті «З приміткою». Для того що б вибрати список тих додаткових послуг, з якими ви готові виконувати замовлення, натисніть кнопку «Примітка» і виберіть відповідні пункти (Скріншот 4.1.5).

2014-07-01_160855_zoom25

Скріншот 4.1.5

 Автозахват бере виключно ті замовлення, що потрапляють під радіус і встановлені вами фільтри. Автозахват працює у фоновому режимі, єдиний індикатором того що він намагається взяти замовлення, буде повідомлення в нижній частині екрана як на (рис 4.3). Після взяття замовлення автозахват відключається автоматично.


 Увага! Якщо примітка не будуть виставлені, то автозахват буде працювати тільки на замовлення без примітки. Оскільки практично всі замовлення з примітками то фактично він не буде функціонувати !!!

autolock_try_to_get_order

Скріншот 4.2

choose_autoget_accounts

Скріншот 4.3

autolock_try_to_get_order

Скріншот 4.4