6. Робота з навігатором

  Інструкція користувача >

6. Робота з навігатором

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

У програмі вбудована функція навігатора, яка показує маршрут замовлення, з урахуванням проміжних точок замовлення, ваше поточне місце розташування, а також довжину маршруту, з урахуванням проміжних точок замовлення (якщо такі будуть вказані в замовленні) в кілометрах. Для запуску навігатора, в вікні інформації про замовлення вам потрібно натиснути кнопку "Маршрут на карті" (Скріншот 6.1). Після натискання програма, побудує маршрут на карті з урахуванням проміжних точок (Скріншот 6.2).

2014-07-01_145946_zoom20

Скріншот 6.1

route_builded_zoom20

Скріншот 6.2

ЗПозначкою "А" буде відображено початкова адреса маршруту, значком "Б" буде відображена кінцева адреса. Після перегляду маршрута натисніть "Назад" і ви повернетесь до вікна інформації про замовлення. Після натискання на кнопку "В дорозі", яка з'являється після прийняття замовлення, і відбиття точки "На місці", відкриється маршрут замовлення, якщо була встановлене таке налаштування (Скріншот 6.3) - розділ "Інше".

2014-07-01_145946_zoom20

Скріншот 6.3

Майте на увазі, що функція "Навігатор" допоміжна, відстані можуть відрізнятися бо прорахунок замовлень в нашій компанії робиться за допомогою карти visicom, а не Google за якими прокладається маршрут в цій функції. Також, на жаль, ми не можемо на 100% гарантувати правильне побудова маршруту, так як не враховуються можливі дорожні роботи. Тому претензії з приводу якості прокладання маршрутів не приймаються. На якість відображення авто на карті впливає похибка самої GPS - навігації. Тому авто на карті може відображатися на дорозі. Середня похибка приймача становить +/- 30 м.